Kaibus Place- Quaint Quiet And Cosy
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Kaibus Place- Quaint Quiet And Cosy Morne Rouge appartement van 41 m² biedt gemakkelijke toegang tot bezienswaardigheden in de stad zoals Grooms Beach, gelegen op 5 minuten lopen. Het appartement beschikt over voldoende ruimte voor het ontvangen van 2 personen in 1 slaapkamer.
Het 1-badkamer appartement is op 3 km afstand van Blessed Sacrament Church, en op 2 km afstand van Quarantine Point. Het centrum van Morne Rouge is binnen 15 minuten bereikbaar. Kaibus Place- Quaint Quiet And Cosy appartement ligt op 10 minuten met de auto van SGU University Club.
De accommodatie biedt een balkon, evenals comfort zoals airconditioning. Het appartement is uitgerust met een badkamer met een droger. Er is ook een apart toilet en een douche.
Om uw comfort te verhogen, hebben Kaibus Place- Quaint Quiet And Cosy appartementen een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. De Zone 1 bushalte ligt op 400 meter afstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Grooms Beach270 km
- Morne Rouge Beach938 km
- Art House 473708 km
- Morne Rouge1120 km
- Medina Mosque717 km
- Gateway Assembly577 km
- Conch Graveyard1214 km
- Lavo Lanes806 km
- Luchthavens
- St. George Luchthaven1,3 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Kaibus Place- Quaint Quiet And Cosy appartement?
Gasten van Kaibus Place- Quaint Quiet And Cosy appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Blessed Sacrament Church, 3 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn SGU University Club (3,1 km) en Quarantine Point (2 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Kaibus Place- Quaint Quiet And Cosy appartement?
Het duurt 15 minuten lopen om van Kaibus Place- Quaint Quiet And Cosy appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Kaibus Place- Quaint Quiet And Cosy appartement?
De prijs van het boeken van Kaibus Place- Quaint Quiet And Cosy appartement is $140. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Kaibus Place- Quaint Quiet And Cosy appartement?
Kaibus Place- Quaint Quiet And Cosy appartement heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Kaibus Place- Quaint Quiet And Cosy appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Kaibus Place- Quaint Quiet And Cosy appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van Kaibus Place- Quaint Quiet And Cosy appartement?
Kaibus Place- Quaint Quiet And Cosy appartement bestaat uit 41 vierkante meters.